Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTARGI HANOWERSKIE – GOSPODARCZA MISJA ŚWIĘTOKRZYSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tomasz Gałucha | 2018-02-05 12:57:08
świętokrzyskie, hannover messe, targi hanowerskie, przemysł metalowy, maszynowy

Świętokrzyskie firmy reprezentujące jedną z inteligentnych specjalizacji województwa - przemysł metalowo-odlewniczy - pojadą do Hanoweru.

                            

Informujemy, że w wyniku posiedzenia w dniu 23.01.2018r. Komisja Konkursowa zakwalifikowała do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej na targi Hannover Messe 2018, w terminie 22-27 kwietnia 2018, następujące firmy z regionu świętokrzyskiego:
<>1. Iskra Zakład Maszyn i Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o.
<>2. Funtronic Sp. z o.o.
<>3. Moxx Sp. z o.o.
<>4. Niltech Sp. J.
<>5. Elkom Trade S.A.
<>6. Aluco Sp. z o.o.
<>7. Eko-Inż. Sp. J.
<>8. Zakład Mechaniczny Gorzelak II Sp. cyw.
<>9. Zakład Automatyki Przemysłowej B.P. Sp. z o.o.
<>10. Odlewnia żeliwa Ferrum Wodecki Sp. J.

O szczegółach dotyczących wyjazdu zakwalifikowani przedsiębiorcy zostaną poinformowani podczas spotkania, którego termin zostanie przekazany drogą elektroniczną.

 

KORZYŚCI

Targi hanowerskie – Hannover Messe – wiodące międzynarodowe targi technologii przemysłowych, przyciągające reprezentantów takich branż jak automatyka przemysłowa, badania i rozwój, IT, dostawy przemysłowe, usługi     i technologie produkcyjne, technologie energetyczne i mobilne to jedne             z największych tego typu wystaw na świecie. Od automatyzacji po rozwiązania logistyczne – przy tak szerokim zakresie prezentowanych nowinek technologicznych i tak dużej liczbie kluczowych decydentów targi hanowerskie są doskonałym miejscem do nawiązywania kontaktów biznesowych. Rokrocznie targi skupiają ok. 6 500 wystawców i 225 000 odwiedzających. W związku         z tym, udział w powyższym wydarzeniu, daje niepowtarzalną okazję świętokrzyskim firmom do zaprezentowania swojej oferty kooperacyjnej, zdobycia nowych kontaktów handlowych, a także ugruntowania już istniejących. Ponadto umożliwia reklamę potencjału świętokrzyskiej gospodarki.

PROMOCJA INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI

Realizacja misji wyjazdowej dla przedsiębiorców świętokrzyskich jest ściśle związana z promocją podmiotów z jednej z inteligentnych specjalizacji województwa jaką jest przemysł metalowo-odlewniczy.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: agnieszka.rachwal@sejmik.kielce.pl, tel. (41) 365-81-90

 

Wyjazdowa misja gospodarcza organizowana jest przez Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości w ramach, projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego: „Świętokrzyskie – hard to pronunce, easy to do business in, Działanie 2.4 – „Promocja gospodarcza kluczowych branż gospodarki regionu”, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, na lata 2014-2020.

Projekt współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Obróbki blacharskie

Świadczymy usługi cięcia i gięcia blachy według zlecenia klienta. Wykonujemy elementy metalowe o ...
Polska - POZNAŃ 2019-08-14 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja i przetwórstwo metali Zobacz ofertę

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert